Kovoplast

Povrchová úprava kovov práškovými farbami

 

        Povrchová úprava kovov práškovými vypaľovacími farbami je modernou technológiou povrchových úprav kovových výrobkov. Prášková náterová hmota sa nanáša striekaním v elektrostatickom poli. Naša technológia nám dovoluje spracovávať predmety až do dĺžky 5 m. Príprava povrchu materiálu sa vykonáva fosfátovaním.
        Technológia nanášania práškového plastu je elektrostatika a elektrokinetika. Používame všetky typy a farebné odtiene práškových farieb dodávaných na Slovensko (hrubé a jemné štruktúry, hladké, lesklé, matné, polomatné, ...)
        Požadovaný funkčný náter sa získava, až po rozpustení a vytvrdení farby v špeciálnej vytvrdzovacej peci pri teplote 170 - 200°C a pri požadovanom čase 10 - 25 min.
        Cena povrchovej úpravy je závislá od množstva povrchovo upravovaných výrobkov jednej série, typu použitého práškového plastu, konkrétneho typu výrobku a jeho prácnosti pri povrchovej úprave.
        Záruku poskytujeme 2 až 5 rokov v závislosti od dohodnutého technologického postupu pri predúprave výrobkov, účelu použitia povrchovo upravovaných výrobkov a agresivity prostredia, ktorému bude výrobok vystavovaný.
        Vysoká pružnosť, flexibilita a rýchlosť výroby umožňuje promptne reagovať na každú požiadavku odberateľa.

        Ak hľadáte seriózneho dodávateľa s vysokou kvalitou práce, ktorý neodmietne práškovať aj v menšom množstve a v krátkom čase, potom je pre Vás Kovoplast s.r.o. ideálnym partnerom. Logistické služby a vlastná práškovacia linka s pecou dĺžky až do 5000 mm sú základom nášho cieľa - poskytovať zákazníkom kvalitný výrobok v prijateľnom dodacom termíne. Sme optimálny partner pre zákazníkov z okresov Prievidza, Žiar nad Hronom, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Martin, Žilina a Turčianské Teplice...
             Používame práškové náterové hmoty od firmy Tiger.
          Cena povrchovej úpravy je kalkulovaná individuálne v závislosti od tvaru a veľkosti vzhľadových plôch, rozmerov a veľkosti zákazky. Cenová ponuka sa zasiela do niekoľkých hodín. Pri väčších množstvách ponúkame výrazné zľavy. Pri opakovaných objednávkach možnosť rezervácie kapacity.

logo © 2017 Bettelsdorf Soft, Hergestellt in BSsoft Solka